Foukaná Izolace

  • Zateplení půdních prostor foukanou izolací
  • Zateplení vazníků foukanou izolací

Cihlové a panelové domy jsou velice často používané stavby v čechách a ještě dlouho budou sloužit. Proto je potřeba věnovat se problémům a pozornosti spojenou s nedostatečnou izolací a hlavně s izolací střechy kterou mizí nejvíce tepla. Je dokázáno až 30 procent. V dnešní době zdražování energií za vytápění je třeba dobře promyslet kam ušetřené peníze investovat. Jedna z možností kde investice se Vám vrátí už za pár let je do zateplení střechy foukanou izolací. Kvalitním zateplením foukanou izolací nejenom šetříte ale i zvyšujete komfort bydlení. Hlavně ve vyšších patrech dobře znají, co znamená v létě nesnesitelné teplo a v zimě špatné a nedostatečné vytopení bytu.

Řešení FOUKANÁ IZOLACE 

Aplikace izolace
Aplikace izolace

Foukaná izolace a její výhody:

- foukaná izolace šetří náklady za vytápění
- ušetřené investice za rozebírání celé střechy
- zlepšení komfortu bydlení
- rychlá aplikace do 2dnů
- po foukané izolaci nevznikají zbytky
- šetření přírody snižujete CO2
- foukaná izolace způsobuje odhlučňovací efekt
- odolává plísním a škůdcům
- nevznikají tepelné mosty, foukaná izolace totiž 100% prostor zaplní

V případě zájmu o foukanou izolaci nám napište na info@izo-system.cz nebo zavolejte na telefon 603 303 313 rádi Vám odpovíme.

Aplikace izolace
Aplikace izolace

Panelové a cihlové domy mají většinou mezi střechou a stropem dutinu. Tato dutina bývá často špatně nebo vůbec zaizolována. Zaizolovat tuto dutinu prakticky nejde žádným jiným způsobem než foukanou izolací. Po vytvoření montážních otvorů se aplikuje materiál přímo do dutiny, která se má izolovat. Tento materiál do dutiny aplikuje pod tlakem profesionální stroj firmy KRENDL a odborně vyškolený pracovník se postará o to, aby materiál byl vtěsnán do každého místa v dutině. Po této aplikaci je izolace dokonale všude a vytvoří celistvou vrstvu izolace, která dokonale prostor izoluje a zamezí vzniku tepelných mostů. Po aplikaci foukané izolace se montážní otvory zpět odborně uzavřou. Dle výpočtů se spočítají a doporučí podle plochy střechy odvětrávací komínky nebo turbíny. Foukaná izolace se tak stává ideálním řešením.

Naše firma IZO-SYSTEM při zateplování foukanou izolací spolupracuje s profesionálními firmami s dlouholetými zkušenosti. Klempíři a pokrývači nebo firmami zabívajícími se vytvořením otvorů diamantovýmy nástroji dokonale střechu zabezpečí do původního stavu, aby do střechy nezatýkalo a nevznikaly později problémy .